Veoteenus Tallinnas ja Harjumaal

Veoteenus hõlmab endast erinevaid transpordi liike, mille eesmärk on mugavalt ja turvaliselt Teie kaubad ühest kohast teise transportida. Teostame kaubavedu Tallinnas, Tartus ja üle Eesti. Samuti pakume  veoteenust kokkuleppel Baltimaades, Skandinaavias ja mujal Euroopas.

Andke teada, kuhu soovite veoteenust saada. Lahendame Teie transpordi küsimused parimal viisil.

Lahendame Teie transpordi küsimused parimal viisil.

Pakume järgmisi teenuseid:

 • Kaubavedu;
 • Jaotusvedu;
 • Mööbli ja tehnika vedu;
 • Kullerteenus;
 • Jäätmevedu;
 • Ehitusmaterjalide vedu.

Meie eesmärk on hoida kokku nii kliendi kulusid kui ka aega. Hindame kliendi info põhjal kas kolimiseks on sobilik kaubik või luukauto. 

Teeme koostööd erinevate mööbli- ja ehituspoodidega, tehnika- ja olmetarvete  pakkujatega ja mööbli tootjatega. Omame sellel alal pikaajalist kogemust! 

Meie jaoks on kõige olulisem kliendi rahulolu ning sellest tulenevalt paigutame, kinnitame ja transpordime Teie kauba turvaliselt Teie poolt valitud sihtkohta.

Hinnakiri

Veoteenus Tallinnas (klient laadib): 30 €/h

Linnast välja kaubik: 25 € linna piirini + 0,5 €/km

Kaubik + 2 laadijat: 45 €/h / soodushind 40 €/h

Kaubik + juht aitab laadida: 40 €/h / 35 €/h


Meie poolt pakutavad veoteenused

Kauba transportimine on meie igapäeva elus väga tähtsal kohal ning alati ei pruugi endal olla piisavalt aega ja võimalusi, et kaup turvaliselt ja kiirelt punktist A  punkti B viia. Teostame laiamahulisi kaubavedusid Eesti piires ning loome kliendile kõige personaalsema lahenduse. 

Enne teenuse osutamist hindame täpselt veomahtu ning selle põhjal teame, kas veoteenuse teostamiseks on vaja kaubikut või kasutame luukautot. 

Kaubavedu 

Teostame kaubaveo teenust Harjumaal ja üle Eesti. Aitame teostada kaubavedu eraklientidele, firmadele, erinevatesse poodidesse, riigiasutustesse, hulgiladudesse jne. Lisaks pakume ka kaubavedu uksest ukseni. Selle juures jälgime, et kaup saaks turvaliselt üle antud ja tagame kliendile kauba õigeaegse kohaletoimetamise. 

Pakume erinevatele firmadele kvaliteetset ja pikaajalist koostööd koos aastatepikkuse töökogemusega. Koostööd oleme valmis tegema nii eraisikute, ehitusfirmadega, erinevate poodidega kui ka muude ettevõtetega, kellele saame kasulikud olla. 

Jaotusvedu

Jaotusveoteenus tähendab endast suurema veose tükeldamist ning nende osade edasi viimist kindlate klientideni. See hõlmab endast saadetise vedu jaotuspunkti, kus toimub kauba komplekteerimine väiksemateks tellimusteks.

Aitame teostada jaotusvedu erinevatest jaotuskeskusest ning viime kauba otse tellijatele. Meil on pikk kogemus erinevate jaekaubandus kettidega nii Tartus kui Tallinnas. Pakume jaotusveoteenust Tallinnas, Tartus ja oleme valmis tagama jaotusvedusid üle Euroopa.

Pöörame rõhku logistilisele teenindamisele ning meile on väga olulisel kohal tarneaeg ja tarnetäpsus. Kuna enamasti puutuvad jaotusveo juures enim kokku just veokorraldaja, autojuht ja klient, siis paneme erilist rõhku kvaliteetsele suhtlusele. 

Kuna jaotusveod nõuavad täpsust, siis sellepärast paneme suurt rõhku veoprotsessi korrektsusele, et kaubad jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. 

Peale Tallinna teostame mööbli ja kaubavedu Tartus, Pärnus ja muudes Eesti piirkondades ning vajadusel teostame seda veoteenust ka mujal Euroopas. Aitame näiteks transportida uue mööbli otse poest Teile koju kätte või vana mööbli ära Teie poolt soovitud kohta. Laadimise – ja transpordi hind arvestatakse tunnitöö alusel.

Teostame samuti antiikmööbli vedu ning meile on oluline, et kaup jõuaks tervelt, ilma defektideta kliendi poolt ettenähtud sihtkohta. 

Mööbliveol on meie jaoks väga olulisel kohal ka kauba pakkimine. Kasutame selleks spetsiaalseid materjale ning kinnitame kauba turvaliselt, et transpordi käigus sellega midagi ei juhtuks.

Kullerteenus

Pakume kullerteenust üle Eesti ning suuname esmase fookuse just kliendi personaalsele soovile, et saaksime tagada parima logistilise lahenduse. Teostame teenust nii Tallinnas, Tartus, Pärnus ja üle Eesti.

Kaubikud on kullerteenuse teostamiseks ideaalsed, sest nendega on võimalik erisuuruses esemeid ja kaupa väga kiiresti eri kohtadesse kohale toimetada. Kui soovitakse kullerteenust Skandinaavias, siis tuleks arvestada ka laevaliiklusega, sest selle kiirus meist ei olene.  

Teenus on populaarne ka ehitusmaterjalide, dokumentide ja muu kolimisega seonduvate asjade saatmisel.  Kullerteenus on ideaalne viis pisemate asjade kiireks ja lihtsaks transpordiks.  

Jäätmevedu

Aitame teostada jäätmevedu nii erakliendile, kui ka ärikliendile. Lisaks lihtsamatele  jäätmetele teostame ka ohtlike jäätmete vedu ning viime jäätmed selleks ettenähtud kohta. Teostame veoteenust Pärnus, Tallinnas, Tartus kui ka mujal üle Eesti.  

Veame ära näiteks majapidamises tekkinud olmejäätmeid, ehitusprügi erinevatelt ehitusplatsidelt, erinevaid biolagunevad jäätmed ja vajadusel ka erinevaid suuremaid jäätmeid. Jäätmevedu on väga aktuaalne näiteks erinevatel ehitusplatsidel.

Veoteenus Tallinnas
Fiato Ducato

Ehitusmaterjalide vedu

Aitame kohale toimetada erineva suurusega ehitusmaterjale nii era- kui ka ärikliendile. Peale kohale toimetamise aitame erinevaid materjale vajadusel objektide vahel ära vedada ning teostame ebavajalike ehitusmaterjalide äravedu. 

Paneme eriti suurt rõhku turvalisusele ja ohutusele just ehitusmaterjalide kohale toimetamisel, sest kaup peab jääma terveks ning defekte ei tohi transpordi käigus kaubale tekkida. 

Miks on veoteenus kliendile kasulik?

Selline lahendus on ideaalne eri sorti kauba vedamiseks,  kui endal puudub selleks aeg ja võimalus. Eksperdid võtavad kogu vastutuse enda peale ning teostavad veod kiiresti, kvaliteetselt ja turvaliselt. 

Kuidas teenuse teostamine käib?

Kõik sõltub teenuse täpsemast liigist ja eesmärgist, kuid üldpildis käib teenus nii: 

 • Klient võtab meiega ühendust ning annab teada enda soovidest. 
 • Küsime kliendilt täpsustavaid küsimusi, et saada paremat ülevaadet. Läbi selle teame millist tehnikat kasutada, kui palju on vaja tööjõudu ning saame kliendile koheselt õelda ka transpordi hinnakirja. 
 • Sõidame kohal ning võtame peale kokkulepitud kauba, olgu selleks siis jäätmed, ehitusprügi, mööbel või muu säärane. 
 • Kinnitame koorma, vajadusel lisame vastavad pehmendused, et näiteks mööbel või muud olulised esemed/ehitusmaterjalid viga ei saaks. 
 • Sõidame ettenähtud sihtkohta ning teostame kauba mahalaadimise.

Millest sõltub veoteenuse hind?

Hind sõltub tööjõust, kaubiku suurusest, ajakulust, esemete suurusest, mahust ja kliendi täpsest soovist. Kui klient soovib ise kauba peale laadida tuleb hind odavam. Hinna arvestus toimub iga algava tunni alusel ning miinimumtasu on üks töötund. 

Kui soovitakse kolida raskemaid esemeid, siis tuleks kindlasti enne teostada asjade ülevaatus, et saaksime hinnata millist tehnikat, autot ja tööjõudu kasutada. Seejärel teeme kliendile pakkumise kas projekti põhiselt või tunni hinna alusel.

Võta meiega ühendust

© 2024 Shock Point OÜ